Váza Novaza s květinou jako Valentýnský dárek

Pět tipů na valentýnské dárky pro ženy

Valentýn, svátek zamilovaných se blíží. Pokud stále váháte, jakým překvapením uděláte vaší partnerce na Valentýna radost, Novaza nabízí ideální řešení, betonové vázy a květinové předplatné. První květinu navíc získáte ke každé váze zdarma jako dárek. No řekněte, existuje více romantický dárek?

Svátek zamilovaných slaví 75 procent Čechů a pokud nejste mezi čtvrtinou populace, která tento den vypouští z hlavy, jistě si každoročně lámete hlavu nad tím, čím 14. února překvapíte svého partnera. Říká se, že květina a bonboniéra jsou valentýnské klasiky, které fungují, ale neoslní. To však povětšinou tvrdí ti, kteří si pod valentýnskou květinou představí puget karafiátů. Překvapte svého partnera originální designovou vázou nebo exkluzivními květinami vázaných podle posledních trendů.

1. Měsíční váza s příběhem

Valentýnské rande s vázou Novaza Moon v pozadí

Váza Novaza Moon je ideálním valentýnským dárkem. Váza byla navržena, aby symbolizovala vztah s člověkem, kterému ji darujete. K váze navíc obdržíte první květinu jako dárek zdarma. Umíte si představit něco více valentýnského?

Design vázy Moon v sobě kombinuje intuitivní umělecké postupy s technologickými možnostmi betonu. Vázu definuje specifický tvar vnitřku vázy, která připomíná měsíční krajinu. V případě, že máte menší byt nebo preferujete decentnější květiny, Moon je pro vás ta správná valentýnská volba.

Vázu Novaza Moon s květinou na Valentýna ZDARMA objednávejte jednoduše v našem průvodci

2. Řezané valentýnské květiny

Valentýnská kytice z Květinářství Papavera

Květiny na ženy fungují, obzvláště na Valentýna. Znáte hezčí pocit, než je pohled na tvář ženy, které jste právě darovali květinu? Zimní čas sice živým květinám úplně nepřeje, najdou se ale i zajímavé alternativy. Jednou z nich jsou sezónní kytice z nabídky květinářství Kytky od potoka. Zajímavou možností jsou originální květinové pugéty od květinářství Papavera.

3. Sklo-betonová váza s valentýnským příběhem

Váza Novaza 77 s jednoduchou valentýnskou květinou slunečnic

Pokud chcete své milé připravit opravdu velké překvapení, váza Novaza 77 je to nejlepší možné řešení. Tato váza bude skvělým valentýnským dárkem a dekorací pro váš interiér. Design vázy kombinující elegantní skleněný válec a hmotné betonové tělo poskytne obdarované ženě pocit radosti v každé chvíli. Váza je natolik atraktivní, že zůstává v pokojích i poté, co květiny odkvetou. Váza Novaza 77 si svou velkorysostí řekne o pozornost každý den.

Majestátní vázu Novaza 77 s květinou na Valentýna ZDARMA vyberete a objednáte v našem průvodci

4. Květinové předplatné pro zapomnětlivé

Květina růží jako součást předplatného květin a dárek na Valentýna

Zapomínáte často na důležité narozeniny vašich nejbližších – dvacetiny, třicetiny, čtyřicátiny nebo na důležitá výročí a svátky? Předplatné květin od konceptu Novaza tohle všechno vyřeší za vás. Dopředu zvolíte, kdy mají být květiny doručené a vše můžete pustit z hlavy. A určitě se dočkáte děkovné zprávy od překvapené obdarované ženy. Předplatné květin si jednoduše nastavíte podle vlastních představ v našem průvodci.

5. Dárek od českého řemeslníka

Obálka katalogu Darujeme české Vánoce

Pokud vás nezaujal žádný z předchozích tipů, máme pro vás ještě jednu možnost. Projekt Darujeme české vánoce vznikl na podzim minulého roku s cílem podpořit drobné české tvůrce v době, kdy byla většina obchodů zavřená. Katalog produktů je skutečně ohromný, najdete v něm dárky od kosmetiky, přes šperky až po oblečení a textilní doplňky.

Podívat se můžete zde.

Tohle byl náš výběr. Pokud se rozhodnete pro vázy Novaza, můžete si být jistí, že vám doma navodí tu správnou romantickou náladu. Budete mít chuť rozbalit tabulku čokolády a políbit svého partnera. Vázy Novaza k vám domu doručí nejen květinu, ale i pocit radosti. S Novazou můžete stárnout vedle těch, které milujete.

© Novaza 2019–2022