Designová stálice mezi vázami - Novaza 77

Zapojete oči, uši i srdce a zamilujte si vázu Novaza 77

Jak může chladný beton rozproudit vlnění vzduchu? A navždy se vám dostat pod kůži a zahřát u srdce? Díky designu, který využívá kontrastů. Průhledný a křehký materiál versus robustní a neprůhledný. Přesný geometrický tvar versus ladný a organický. Vysoká a vizuálně nestabilní kompozice s velmi nízko položeným těžištěm, které nedovolí váze se převrhnout. Také ve vás tyto kontrasty silně rezonují?

Novaza 77 je prvním produktem konceptu Novaza. Vázu Novaza 77 tvoří dvou a půl kilová betonová duše zhmotněná do spodní části vázy, skleněný válec pocházející přímo z centra českého sklářského umění – Sázavy a podložka z pryskyřice a smrkové jehličí z Českomoravské vrchoviny. Dobrý design musí žít a Novaza k vám bude mluvit. Když lidé mluví, tak vytváří vlnění vzduchu a vyvolají sluchový vjem. Novaza 77 svým designem zhmotňuje vlnění. Sedm vln na vnějším a sedm vln na vnitřním obvodu vázy budete vnímat celý život.

Váza Novaza 77 s květinou venku na terase Váza Novaza 77 s květinou od květinářství Papavera Váza Novaza 77 na zahradě mezi květinami

Použité materiály

Charakteristika

Cena: 2 890 Kč + první čerstvá květina ZDARMA

Vázu 77 si nyní můžete objednat v našem průvodci. S vázou dostanete první čerstvou květinu připravenou Květinářstvím Papavera ZDARMA. Vázu 77 vám doručíme k vašim dveřím v bezpečném papírovém obalu, který je recyklovatelný.

© Novaza 2019–2020