Sklo-betonová designová váza s Vánočními motivy

Pět vánočních dárků pro nejdražší ženy

Stále si nevíte rady, jaký dárek pro ženu k Vánocům letos pořídit? Dále hledat nemusíte. Dárek pro ženu je vždy ožehavé téma. Máme pro vás vánoční tipy, které váš problém snadno a hravě vyřeší. Pokud už vás otravuje bezcílné toulání po obchodních centrech nebo hodinové brouzdání po e-shopech, pak věřte, že s námi vyberete dárek pro manželku, partnerku, maminku, sestru i babičku.

Nezapálené svíčky na adventním věnci ubývají a vy stále nemáte vánoční dárek pro ženu, která je blízká vašemu srdci? Pak jste tady správně. Máme pro vás pět tipů na ideální vánoční dárek. Nevíte, jaké je její přání? Nevadí. Nejlepší inspirace na dárek pro ženy najdete v našem článku.

1. Sklo-betonová designová váza s romantickým příběhem

Sklo-betonová designová váza s romantickým příběhem

Vázy známých designérů nebo úspěšných značek stojí i několik desítek tisíc korun. Existují ale alternativy, které se jim kvalitou vyrovnají a nevysají vaši peněženku. Jednou z možností je Novaza, sklo-betonová váza, která bude skvělým vánočním dárkem a dekorací. Design vázy kombinující elegantní skleněný válec a hmotné betonové tělo poskytne obdarované ženě pocit radosti v každé chvíli. Novaza je působivá i bez květin. Navržená i vyrobená v České republice, jako řešení problému, které denně trápí statisíce mužů. Vzpomenout si včas na významná data, například narozeniny nebo výročí, je v dnešní uspěchané době skoro nemožné. Přesně toto se stalo designerovi Tomáši Paclíkovi, který jednou zapomněl na svátek přítelkyně. Díky tomu navrhnul vázu Novaza, která se stala symbolem jejich vztahu. Novaza je natolik atraktivní, že zůstává v interiéru i bez květin. Do skříně jako běžnou vázu ji nikdo neuklidí. V podstatě si každý den v interiéru „řekne“ o pozornost a člověk se zamyslí, zda není správná chvíle koupit do ní květinu. Pokud jste někdy zapomněli na významné datum, s vázou Novaza se to nebude opakovat. Vázu koupíte zde

2. Řezané květiny od profesionálů

Zimní kytice

Květiny nejsou nejoriginálnějším dárkem, ale zaručeně fungují. Znáte hezčí pocit, než je pohled na tvář ženy, které jste právě darovali květinu? Vánoční čas sice živým květinám úplně nepřeje, najdou se ale i zajímavé alternativy. Jednou z nich jsou sezonní kytice z nabídky květinářství Kytky od potoka. Zajímavou možností jsou originální květinové pugéty od květinářství Papavera, které dělají svět barevnější a voňavější. Podívat se na ně můžete tady.

3. Broušená křišťálová váza z tradiční dílny

Ručně broušená křišťálová váza z kolekce Metamorphosis

Přemýšlíte o luxusnější podobě vánočního daru, ale i tak chcete zůstat u českého výrobce? Jedním z nejlepších rozhodnutí bude broušená skleněná váza od značky Rückl. České sklářství je zárukou tradice a kvality a rodinná sklárna Rückl je toho důkazem. Jejich broušený křišťál vypráví příběh dávného sklářského rodu, který u nás nemá obdoby. Bohatou nabídku váz, sklenic, vánočních ozdob a dalších doplňků nalezte zde.

4. Dva v jednom. Designová váza s předplatným květin

Designová váza s předplatným květin

Ženy milují květiny. A květina bez vázy? To nejde dohromady. Funkci většiny váz naplníte, když v nich probudíte život. A jak? No přeci květinou. Novaza je skleněná váza s betonovou duší, jejíž koncept naplníte, když v ní probudíte život pravidelným doručením květin. Zapomínáte často na důležité narozeniny vašich nejbližších– dvacetiny, třicetiny, čtyřicetiny nebo na důležitá výročí a svátky? Předplatné květin od Novazy tohle všechno vyřeší za vás. Dopředu určíte, kdy mají být květiny doručené a vše můžete pustit z hlavy. A určitě se dočkáte děkovné zprávy od překvapené obdarované ženy. Objednávat můžete tady. Pro milovníky květin a designu je váza s předplatným květin nejlepším dárkem.

5. Workshop adventních věnců

Poslední tip se sice pojí s Vánocemi, ale vhodnější chvíli pro jeho darování je období, které adventu předchází. Přemýšleli jste někdy nad výrobou vlastní vánoční dekorace, jež bude vypadat přesně jako od profesionálů? Workshop tvorby adventních věnců se může stát dobrou volbou pro váš dar. Adventní věnec je zároveň skvělou vánoční dekorací nejen bytového interiéru. Workshop může být vhodný také pro muže, kteří chtějí utužit svůj vztah a partnerku překvapit vlastnoručně vyrobenou vánoční dekorací. Tipy na zajímavé workshopy najdete pod odkazem tady nebo tady.

© Novaza 2019–2022